bip-header

Biuletyn Informacji Publicznej

herb bip

przestrzen otwarta

godlo

Województwo Podkarpackie

Logowanie



Radni Województwa Podkarpackiego - I kadencja (1998-2002)

1.
Maria Balawejder Śliwa
2.
Zdzisław Banat
3.
Stanisław Bartnik
4.
Marian Bąk
5.
Stanisław Bieszczad
6.
Stefan Bieszczad
7.
Jerzy Borcz
8.
Wojciech Buczak
9.
Andrzej Buczek
10.
Jan Bury do 29.10.2001 r.
11.
Jan Burek od 26.11.2001 r.
12.
Stanisław Chmura
13.
Zygmunt Cholewiński
14.
Marek Ćwiąkała
15.
Zbigniew Ćwik od 26.11.2001 r.
16.
Edward Dziaduła
17.
Stanisław Fal od 26.11.2001 r.
18..
Mieczysław Figura
19.
Leonard Fryc
20.
Bolesław Hurkacz 29.10.2001 r.
21.
Elżbieta Inglot - Ulman
22.
Stanisław Jucha
23.
Andrzej Jurek od 26.11.2001 r.
24.
Andrzej Kaczmarek
25.
Marek Kamiński
26.
Mieczysław Kasprzak do 26.01.1999 r.
27.
Marian Kawa do 29.10.2001
28.
Bogusław Kida
29.
Dariusz Kłeczek
30.
Piotr Komornicki
31.
Janusz Konieczny do 29.10.2001 r.
32.
Mieczysław Kosiba
33.
Andrzej Kozioł
34.
Bogusław Krzanowski
35.
Jan Krzanowski  
36.
Wacław Krzanowski
37.
Jan Kurp
38.
Maciej Lewicki do 23.06.1999 r.
39.
Tadeusz Marek
40.
Andrzej Matusiewicz
41.
Ludwika Miąso
42.
Krystian Mirski
43.
Stanisław Odój
44.
Władysław Ortyl
45.
Stanisław Rusznica
46.
Bogdan Rzońca
47.
Zbigniew Słotwiński
48.
Jan Sołek
49.
Wiktor Stasiak
50.
Paweł Stawowy
51.
Krzysztof Święch
52.
Jan Tomaka do 29.10.2001 r.
53.
Stanisław Ossoliński od 26.11.2010 r.
54.
Jan Pieniądz
55.
Kazimierz Wojas
56.
Jacek Zając
57.
Kazimierz Ziobro

Inne biuletyny